Vtip měsíce

Soutěž Vtip měsíce je otevřena všem českým autorům kresleného humoru. I v roce 2024 bude uzávěrka každého kola vždy 20. den v měsíci. Maximálně tři své vtipy posílejte ve formátu JPEG na adresu  vtipmesice@gmail.com.

Soubory s obrázky prosím pojmenujte: „Jméno Příjmení číslo1-3“ například  „Jan Novák 2.jpg“.  Může jít o vtipy na jakékoliv téma, kreslené původně i za jiným než soutěžním účelem, ale mělo by se jednat o nové vtipy, nikoli kresby z vašich archivů.

Stejně jako loni budou letos vtipy hodnotit samotní členové ČUK. Jako doplněk slouží hlasování veřejnosti na Facebooku.

Zasláním soutěžního příspěvku souhlasíte s tím, že kresba smí být zveřejněna nejen na stránkách ČUK, Facebooku, v případném katalogu ale i v případných dalších médiích, která budou o výsledcích soutěže informovat.

Marek Simon 


 

česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Ročník 2018 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Listopad 2018 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Říjen 2018 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Září 2018 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů srpen 2108 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů červenec 2018 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Červen 2018 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Květen 2018 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Duben 2018 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Březen 2018


©1990-2024 ČESKÁ UNIE KARIKATURISTŮ všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design