Vtip měsíce

Soutěž Vtip měsíce pokračuje i v roce 2020. Je otevřena všem českým autorům kresleného humoru. Uzávěrka každého kola je vždy 20. den v měsíci. Maximálně tři své vtipy posílejte ve formátu JPEG na adresu  vtipmesice@gmail.com.

Soubory s obrázky prosím pojmenujte: „Jméno Příjmení číslo1-3“ například  „Jan Novák 2.jpg“.  Může jít o vtipy na jakékoliv téma, kreslené původně i za jiným než soutěžním účelem, ale mělo by se jednat o nové vtipy, nikoli kresby z vašich archivů.

Stejně jako loni budou letos vtipy hodnotit samotní členové ČUK. Novinkou pro rok 2020 je alternativní hodnocení veřejnosti přes Facebook.

Zasláním soutěžního příspěvku souhlasíte s tím, že kresba smí být zveřejněna nejen na stránkách ČUK, Facebooku, v případném katalogu ale i v případných dalších médiích, která budou o výsledcích soutěže informovat.

Marek Simon 


 

česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Červenec 2020 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Červen 2020 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Květen 2020 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Duben 2020 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Březen česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Únor 2020 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Leden 2020 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Ročník 2019 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů listopad 2019 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů říjen 2019


©1990-2020 ČESKÁ UNIE KARIKATURISTŮ všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design