ohlédnutí - Kremnické gagy 2018

22.01.2019 | zpět

Na stránkách našeho ČUK-Zpravodaje se vracíme ještě jednou do Kremnice, na "Kremnické gagy 2018". Sice jsme o nich už jednou na našich stránkách informovali (číslo 9/2018, str. 10), ale děkovný dopis od producenta Pavola Kelleyho nás přiměl se za nimi ještě jednou ohlédnout.

38. ročník evropského festivalu humoru, to už je důvod ke spokojenosti. Nás těší, že ČUK byl "morálním partnerem" festivalu, a tak i díky našemu dobrozdání dorazily z Evropské unie finanční prostředky na jeho reprezentativní úroveň. Díky za ně.

Spokojenost panovala i mezi návštěvníky, kterých se sešlo opravdu hodně. Představili se jim, a mohli vidět přímo při práci: Lubomíra Lichého (Česko), Sebastiana Kubicu (Polsko), Édu Szűcs (Maďarsko), Jugoslava Vlahoviče (Srbsko), Oleksy Kustovského - Kusto (Ukrajina), Ivanu Šátekovou (Slovensko) a Jána Gl’ondu (Slovensko).

Další podrobnosti o festivalu najdete na http://www.gagy.eu/, a my už se můžeme těšit na další ročník, do kterého přejeme organizátorům hodně humoru, entuziasmu a elánu.

vedení ČUK                             Foto: Michal Svitok


©1990-2023 ČESKÁ UNIE KARIKATURISTŮ všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design